Zapojte se!


Pošlete nám tip

Máte nápad, co by se na Světu víry mělo objevit? Znáte zajímavou osobnost? Zaujalo vás nějaké téma a rádi byste si o něm něco přečetli? Pošlete nám do redakce tip na info@svetviry.cz!


Napište článek

Byli jste na zajímavé akci? Chcete sdílet svůj životní příběh nebo zážitek? Napadla vás při četbě Bible zajímavá myšlenka? Máte rádi hudbu, filmy či literaturu a chcete je druhým (ne)doporučit? Zkuste to sepsat! Vybrané příspěvky zveřejníme.


Připravte foto či video reportáž

Rádi fotíte nebo natáčíte videa? Zúčastnili jste se zajímavé akce a máte z ní povedené fotky? Pošlete nám je! Ideálně zhruba 10 fotografií s krátkým komentářem – co, kdo, kde, kdy, jak a proč se konalo. K jednotlivým fotografiím můžete připojit i popisky.


Přispějte finančně

Nepíšete, nefotíte ani netočíte videa, ale rádi byste přispěli k rozvoji celého projektu? Více informací o této možnosti najdete v sekci O nás nebo Podpořte nás.


Inzerujte u nás

Máte zájem o zveřejnění reklamního banneru nebo publikaci PR článku? Ozvěte se prosím na info@svetviry.cz, rádi s vámi probereme vše potřebné. Cena publikace PR článku je 800 Kč, za zveřejnění banneru v pravém postranním panelu účtujeme 500 Kč za týden nebo 1 500 Kč za celý měsíc.


Své textové, video a foto příspěvky posílejte na info@svetviry.cz.
Redakce si vyhrazuje právo příspěvky krátit, redakčně upravit a zvolit vlastní titulek.