VIDEO: Tak trochu jiné Vánoce

4.7
(7)

Před dvěma tisíci lety Ježíš Kristus, Boží syn, opustil nebesa a přišel na zem. Na zem plnou sobectví, krutosti, válek a chudoby. Všemohoucí Bůh se rozhodl stát člověkem. Ten, kdo vládne celému vesmíru, přišel na svět jako zranitelné dítě. Ten, kdo vlastní veškeré bohatství tohoto světa, se narodil v obyčejné stáji. Ten, kdo je láska sama, zažil bolest, těžkosti a urážení. Lidé nebyli připraveni takového Boha přijmout a odmítli ho. Stvoření ukřižovalo Stvořitele. Ale jak to, že se rozhodl zaplatit takovou cenu?

Láska si počíná tak, že staví na první místo to, co miluje. Náš život byl pro Ježíše důležitější než jeho vlastní. Naše strachy, bolesti a zranění mu nebyly lhostejné. Svou smrtí zaplatil za naše hříchy a jeho vzkříšení nám otevírá dveře pro skutečnou lásku a věčný život. Proto jsou Vánoce připomenutím toho, jak jsi pro Boha vzácný. Ježíš sestoupil na zem, aby k tobě přišel blíž. Jsi připravený ho poznat?

Video: Tak trochu jiné Vánoce

Text: Message CZ
Úvodní foto: Gary Runn (Unsplash)


Líbil se vám článek? Dává vám Svět víry smysl a rádi se sem vracíte? Budeme rádi, když náš projekt podpoříte. I malá částka se počítá.


Jak hodnotíte tento příspěvek?

Průměrné hodnocení: 4.7 / 5. 7

Napsat komentář