VIDEO: Justin Bieber vydal křesťanský singl Holy

5
(9)

Justin Bieber ve spolupráci s interpretem vystupujícím pod jménem Chance the Rapper vydal křesťanský singl Holy. Na Instagramu píseň označil za začátek nové éry. Ústředním motivem videoklipu, ve kterém si Bieber zahrál hlavní roli, se stal emotivní příběh o naději a víře.

Šestadvacetiletý zpěvák otevřeně mluví nejen nejen o úzkostech, depresích či o boji se závislostí na drogách, ale právě i o své víře v Ježíše Krista. Ačkoliv sám už pokřtěný byl, v létě tohoto roku se nechal pokřtít znovu, tentokrát společně se svou manželkou Hailey Bieber. „Byl to jeden z nejvzácnějších okamžiků mého života. Před našimi přáteli a rodinou veřejně vyznat naši lásku a důvěru k Ježíši,“ napsal na sociální síť.

Kanaďan Justin Bieber se stal světově známým interpretem v šestnácti letech, kdy vydal svou první studiovou desku My World 2.O s hitem Baby. V dospívání prošel mnoha skandály, potýkal se psychickými problémy i závislostí na různých návykových látkách. V posledních letech často hovoří o vztahu k Ježíši, který mu podle jeho slov změnil život. V roce 2018 se Bieber oženil s americkou modelkou Hailey Baldwin, dcerou herce Stephena Baldwina.

Úvodní foto a video: Holy (Justin Bieber ft. Chance the Rapper)


Líbil se vám článek? Dává vám Svět víry smysl a rádi se sem vracíte? Budeme rádi, když náš projekt podpoříte. I malá částka se počítá.


Jak hodnotíte tento příspěvek?

Průměrné hodnocení: 5 / 5. 9

Napsat komentář