Svět víry a Život víry spojují síly

Od chvíle, co na webu Svět víry vyšel první článek, uběhlo přesně čtyři a půl roku. A tento příspěvek je výroční, pětistý.

Hlavní důvod k oslavě je ale jiný: Svět víry se od listopadu 2023 spojuje s novým webovým magazínem Život víry. Nabídku aktuálních křesťanských zpráv, rozhovorů i komentářů nově najdete na adrese www.zivotviry.cz, a to ve výrazně hojnější míře než doposud. (Na stránku Světa víry už další příspěvky přidávat nebudeme a za pár měsíců bude její provoz ukončen.)
Navíc, pokud si zaplatíte předplatné Života víry, budete mít k dispozici také audioverzi všech hlavních článků a přístup ke kompletnímu obsahu webu, tedy i do minulosti. Také budete mít možnost stáhnout si časopis Život víry ve formátu PDF i MP3 a číst ho či poslouchat off-line. V mírně omezené verzi si můžete předplatné vyzkoušet na první měsíc za pouhou jednu korunu.

A to není vše. Na adrese https://www.zivotviry.cz/kalendar nově najdete průběžně aktualizovaný přehled chystaných křesťanských akcí v celé ČR (a občas i v blízkém okolí), nejobsáhlejší na českém internetu. Přístup k němu je a zůstane zdarma.

Věříme, že spojení Světa víry se Životem víry oceníte. Chceme Vám dál přinášet kvalitní a relevantní informace, biblickou perspektivu a povzbuzení ve víře. Na úpravách a rozvoji webu dále pracujeme a chystáme se přidávat další praktické funkce.

Těšíme se na setkávání s Vámi na nové adrese www.zivotviry.cz!

redakce Světa víry a Života víry


www.zivotviry.cz

  • snadné čtení a poslouchání na mobilu, tabletu i počítači
  • všechny články z tištěné verze časopisu (+ občasné bonusy)
  • audioverze všech hlavních článků
  • kalendář křesťanských akcí

Napsat komentář