Směj se očima, vyzývá Pavel Helan v novém videoklipu

5
(3)

V době, kdy naše úsměvy zakrývají roušky, nezbývá, než se na druhé usmívat alespoň očima. Zpívá o tom Pavel Helan v novém videoklipu, který vytvořil společně se svými fanoušky.

„Jenom Láska, ta nás objímá, tak směj se očima,“ zní v refrénu. Zpěvák písní mimo jiné vzdává hold hrdinům, kteří se zrodili v roce 2020. „Chtěl bych za letošní rok moc poděkovat – hlavně zdravotníkům za to, co dokázali,“ uvedl Helan na sociálních sítích a vyzval posluchače, aby mu poslali videa v rouškách. Z jednotlivých nahrávek pak složil videoklip, kterým s nadhledem uzavřel uplynulý rok. „Vypadá to, že roušky tu s námi ještě chvilku budou a že se na sebe budeme smát očima,“ okomentoval nový klip na Instagramu.

Pavel Helan, autor známé písně iBůh, svou tvorbou často reflektuje aktuální dění. Velký úspěch na jaře minulého roku sklidil „karanténním“ klipem Nečekaně darované ticho. „„Možná se smysl vrací, když ho sledujeme vkleče v tom nečekaně darovaném tichu,“ zpíval. Prostřednictvím písně Ti, kdo vědí pro změnu oslovoval české světce a vyprávěl jim o dění v zemi.

Úvodní foto: Paul Siewert (Unsplash)
Videoklip: Pavel Helan


Líbil se vám článek? Dává vám Svět víry smysl a rádi se sem vracíte? Budeme rádi, když náš projekt podpoříte. I malá částka se počítá.


Jak hodnotíte tento příspěvek?

Průměrné hodnocení: 5 / 5. 3

Napsat komentář