Rebecca St. James vydala po devíti letech nový singl

Známá křesťanská zpěvačka Rebecca St. James vydala své poslední studiové album I Will Praise You na jaře 2011. O dva roky později se rozhodla dát si po dvaceti letech od zpívání a skládání písní pauzu. Byla podle svých slov v té době unavená, vyhořelá, a navíc čekala své první dítě.

Zhruba před dvěma lety se podílela na projektu svých bratrů, kteří tvoří kapelu For King & Country. Nazpívala s nimi například známý chvalozpěv Amazing Grace. Jednou, když s nimi vystupovala na Aljašce, se jí prý přímo na pódiu dotkl Bůh a znovu ji povolal k hudební tvorbě. „Cítila jsem, že kromě toho, že mě volá zpátky k hudbě, říká: ‚Nemusíš nic plánovat. Já sám půjdu před tebou.‘ Píseň Battle is the Lord’s a celá práce na ní mi tohle povolání a zaslíbení dokazuje. Můžu se na něj spolehnout, Bůh bojuje za mě,“ okomentovala vznik nové písně sama zpěvačka.

Píseň Battle is the Lord’s (v doslovném překladu „Bitva je Pánova“) vychází jen několik týdnů poté, co Rebecca oznámila své třetí těhotenství. Na nahrávce se podílel Brandon Lake z Bethel Music.

Úvodní foto: facebook Rebecca St. James

Napsat komentář