Podpořte nás!

0
(0)

Svět víry je neziskový projekt Křesťanské misijní společnosti. Jeho cílem je oslovit internetovou generaci čtenářů, nabízet jim informace, zprostředkovávat názory jiných křesťanů, sdílet životní příběhy a srozumitelným způsobem předávat biblické hodnoty. Víc o tom, jak Svět víry vznikl a kdo za ním stojí, si můžete přečíst v sekci O nás.


Přes účet

Přímo na účet

Pokud vám tento projekt připadá smysluplný a chtěli byste ho podpořit, můžete na něj přispět na účet 2500104331/2010, variabilní symbol 682 930. Budeme rádi za každý pravidelný i jednorázový dar!


Přes PayPal

Kartou nebo přes PayPal

Přispět můžete i přímo – buď přes PayPal, nebo kartou online. Jednoduše klikněte na žluté tlačítko vpravo.


QR kód

Pomocí QR kódu

Další možností je přispět pomocí QR kódu – stačí si zapnout vaši mobilní bankovní aplikaci, kód naskenovat a upravit částku, kterou nás chcete podpořit.


Na veškeré dary, které v ročním souhrnu přesáhnou 1000 Kč, vám počátkem následujícího roku vystavíme potvrzení pro možnost odečtení daru z daní (na vyžádání i u nižších darů). Pokud máte o potvrzení zájem, zanechte nám prosím na sebe kontakt, nejlépe e-mail – lze ho napsat do zprávy pro příjemce v bance nebo nám můžete napsat na ucetni@kmspraha.cz.

Děkujeme!