Křesťanská konference: Bez zadních vrátek

5
(4)

Sam Allberry, Michal Apetauer, Alois Boháček nebo Lubomír Ondráček. To jsou řečníci 33. ročníku Křesťanské konference, kterou pořádá Křesťanská misijní společnost společně s Českou evangelikální aliancí. Letošní konference se uskuteční 4. až 6. července v pražském hotelu Olšanka a ponese téma Bez zadních vrátek. Křesťanská konference je mezidenominačním setkáním křesťanů, koná se s jedinou přestávkou každoročně už od roku 1988.

Na programu budou tradičně chvály, vyučování, moderovaný rozhovor i společné modlitby. Kromě společných bloků si účastníci budou moci vybrat z nabídky seminářů, které kromě hlavních řečníků povedou například Marián Lipovský, Pete Lupton nebo Dan Drápal. V pondělí také proběhne večer chval pod vedením kapely Timothy. Celý podrobný program konference je zveřejněný zde.

Hlavní řečník Sam Allberry se nakonec kvůli britským opatřením proti pandemii covid-19 letošní konference zúčastní pouze virtuálně. Přednášet bude prostřednictvím videa, na seminářích se s posluchači spojí přes Zoom a bude živě odpovídat na položené otázky. Ostatní hosté budou v hotelu Olšanka přítomní osobně.

Na Křesťanskou konferenci je možné přijít bez předchozího přihlášení a zakoupit si vstupenku přímo na místě – a to buď na celou konferenci, nebo na jednotlivé části programu. Cena pro jednotlivce činí 650 korun.

Během celé akce budou dodržována všechna platná vládní protiepidemická opatření. Po celou dobu bude povinné nošení respirátoru a vstup povolen pouze osobám, které jsou očkované, mají potvrzení o negativním testu nebo prodělaly onemocnění covid-19 před ne více než 180 dny. Podrobnosti o podmínkách účasti najdete tady.


Líbil se vám článek? Dává vám Svět víry smysl
a rádi se sem vracíte? Budeme rádi, když náš projekt podpoříte. I malá částka se počítá.


Jak hodnotíte tento příspěvek?

Průměrné hodnocení: 5 / 5. 4

Napsat komentář