Hip hopem o Bohu. Na Slovensku vyšlo rapové evangelizační album

4.2
(5)

„I ty jsi velmi dobrý.“ Poselství, které posluchačům nese debutové rapové album TowMeot. Martin Augustín Dvornický jeho prostřednictvím vypráví příběh svého obrácení k Bohu. Ve dvanácti skladbách popisuje, jak osobně poznal Ježíše Krista, Jeho lásku i odpuštění.

Slovní spojení TowMeot vychází z hebrejského טוֹב מְאוֹד, do češtiny se překládá jako velmi dobrý“. Raper Augustín spolu s dalšími slovenskými umělci netradičním názvem reflektuje přesvědčení, že všichni byli stvořeni k obrazu Božímu, a tak je podstata každého člověka velmi dobrá. „Žijeme tak? Uvědomujeme si to?“ ptají se posluchačů a vyzývají je k životu v plnosti a pravdě. Mnoho mladých lidí podle nich žije ve lži o sobě samých, čímž ničí svůj potenciál. Umělci zapojení v TowMeot inspirativní hudbou a koncerty usilují o změnu tohoto smýšlení.

Celý rapový projekt zaštiťuje slovenské sdružení dětí a mládeže KALAZANS, které úzce spolupracuje se společenstvím Piar. Album z velké části financované prostřednictvím crowdfundingu je od tohoto týdne dostupné na Spotify, Apple Music, iTunes i Google Play. Posluchači mohou hudebníky podpořit nákupem fyzického CD.

Úvodní foto a video: TowMeot


Líbil se vám článek? Dává vám Svět víry smysl a rádi se sem vracíte? Budeme rádi, když náš projekt podpoříte. I malá částka se počítá.


Jak hodnotíte tento příspěvek?

Průměrné hodnocení: 4.2 / 5. 5

Napsat komentář