Diskuse a romantika v obýváku: Kurzy Alfa a Manželské večery budou probíhat online

5
(8)

Rozhovory o Bohu a o základech křesťanské víry

Kurzy Alfa, které původně vznikly v Anglii, jsou v Česku již dlouhé roky celkem známý a zavedený pojem. Obsahují vždy večeři, přednášku a následný přátelský rozhovor o věcech víry u kávy a zákusku. V online prostoru se účastníci budou sice muset obejít bez připravené večeře a občerstvení, ale přesto by diskuse o smyslu života a o Bohu mohla právě v těchto dnech některé lidi zaujmout. K dispozici je Alfa pro dospělé i Alfa pro mládež.

Více o kurzu Alfa, o tom, jak se ho zúčastnit, i tom, jak ho v online prostoru zrealizovat, zjistíte ve videu a na webových stránkách Alfy.

Romantika v pohodlí domova

Národní koordinátoři kurzů Manželské večery Jakub a Dagmar Güttnerovi se rozhodli zkusit posílit manželské vztahy, mnohdy namáhané dlouhodobou karanténou, a připravili speciální celonárodní online kurz. Bude probíhat každý čtvrtek, první lekce se pro přihlášené páry připravuje na 23. dubna. Přihlásit se je nutné do 14. dubna.

Romantickou večeři si přihlášené páry budou muset pro sebe zajistit samy. Poštou jim ale přijde balíček s příručkami, svíčkami a různými drobnými překvapeními. Přednášky budou živě přenášené přes YouTube – přednášet budou Dagmar a Jakub Güttnerovi, Petra a Martin Mizurovi, Věra a Jan Titěrovi a jejich hosté. Kurz je určený pro všechny páry – „problémové“ i „bezproblémové“.

Více informací o kurzech lze najít na webu Manželských večerů.
Tam si také můžete přečíst 5 tipů, jak přežít manželskou karanténu.

Jak hodnotíte tento příspěvek?

Průměrné hodnocení: 5 / 5. 8

Napsat komentář